Algi / Wodorosty

Kelp w proszku 100g Zobacz większe

Kelp w proszku 100g

125

- Uzupełnienie niedoboru jodu

- 100% czysty bez domieszek i innych dodatków

- Naturalne źródło jodu, potasu, magnezu, wapnia, fosforu, cynku, miedzi i żelaza

- Gluten Free

- Kraj pochodzenia: Norwegia/Kanada  ( w zależności od partii )

- Skład: 100% czysty Kelp

Więcej szczegółów

Liczba produktów: 817

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 1 punkt lojalnościowy. Twój koszyk wyniesie 1 punkt może być zamienione na jeden bon o wartości 0,20 zł.


18,90 zł

Więcej informacji

Kelp to wodorost, który zawiera naturalnie wysokie stężenie jodu. Wspiera funkcjonowanie tarczycy, wspiera przemianę materii, stymuluje układ immunologiczny. 

 

Zalecenia do stosowania:

Zalecany w diecie osób z nieddoborami jodu. Kelp działa również wspomagająco w regulacji przemiany materii, w diecie osób z nadwagą, oraz korzystnie wpływa na stan włosów, skóry i zębów.

Dawkowanie:

0,5 g kelpu 2 razy dziennie z posiłkami.

Informacje o produkcie:

  • Producent: Zielony Smak

  • Skład: 100% Kelp

  • Masa netto:100g

  • Kraj pochodzenia: Norwegia/Kanada ( w zależności od partii )

  • Produkt rolnictwa : Konwencjonalnego

  • Termin przydatności: Wszystkie nasze produkty posiadają aktualny termin przydatności do spożycia i pochodzą z regularnych dostaw. W przypadku chęci uzyskania szczegółowych informacji co do długości terminów, prosimy Państwa o kontakt drogą telefoniczną lub mailową.


Informacja alergiczna:Produkt NIE ZAWIERA : cukru, substancji słodzących, soli, drożdży, pszenicy, soi, glutenu, produktów mlecznych i jest produkowany bez użycia sztucznych substancji konserwujących, zapachowych lub barwiących.
Niniejszy tekst ma jedynie charakter informacyjny i nie może zastąpić porady, diagnozy czy też zaleceń lekarskich.PRODUKT NIE MOŻE BYĆ STOSOWANY JAKO SUBSTYTUT ZRÓŻNICOWANEJ DIETY. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Kobiety w ciąży, matki karmiące, młodzież przed 16 rokiem życia, osoby zażywające leki, lub też osoby chore powinny przed spożyciem skonsultować się z lekarzem.Nie łączyć z alkoholem.WARUNKI PRZECHOWYWANIA: PRZECHOWYWAĆ W SUCHYM I NIENASŁONECZNIONYM MIEJSCU, Z DALA OD ŹRÓDEŁ CIEPŁA I WILGOCI, W TEMPERATURZE POKOJOWEJ (15-25°C)PREPARAT NALEŻY PRZECHOWYWAĆ W MIEJSCU NIEDOSTEPNYM DLA MAŁYCH DZIECI.DYSTRYBUTOR:Artemida 8 sp. z o.o Jana Pawła II 63/2 01-031 Warszawa6 Inne produkty w tej samej kategorii: