Medycyna naturalna

Korzeń Suma - Żeń-Szeń Brazylijski w proszku 50g Zobacz większe

Korzeń Suma - Żeń-Szeń Brazylijski w proszku 50g

182

- Przywrócenie równowagi organizmu

- Wzmocnienie organizmu

- Panaceum na nadmierna nerwowość

- Wspomaga utrzymanie dobrego nastroju

- Kraj pochodzenia: Brazylia

- Skład: 100% Mielony Korzeń Suma

Więcej szczegółów

Liczba produktów: 892

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 2 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 2 punktów może być zamienione na jeden bon o wartości 0,40 zł.


24,99 zł

Więcej informacji

 

Właściwości i garść zalet:

- przywracanie równowagi organizmu,

- wzmocnienie organizmu,

- wzmocnienie przy chronicznym i ogólnym zmęczeniu,

Sposób zażywania i dawkowanie:

2 – 4 g dziennie w 3 podzielonych dawkach.

Informacje o produkcie:

  • Producent: Zielony Smak

  • Skład: 100% korzeń suma mielony

  • Masa netto:50g

  • Kraj pochodzenia:Brazylia

  • Produkt rolnictwa : Konwencjonalnego

  • Termin przydatności: Wszystkie nasze produkty posiadają aktualny termin przydatności do spożycia i pochodzą z regularnych dostaw. W przypadku chęci uzyskania szczegółowych informacji co do długości terminów, prosimy Państwa o kontakt drogą telefoniczną lub mailową.


Informacja alergiczna:Produkt NIE ZAWIERA dodatków: cukru, substancji słodzących, soli, drożdży, pszenicy, soi, glutenu, produktów mlecznych i jest produkowany bez użycia sztucznych substancji konserwujących, zapachowych lub barwiących.
Niniejszy tekst ma jedynie charakter informacyjny i nie może zastąpić porady, diagnozy czy też zaleceń lekarskich.PRODUKT NIE MOŻE BYĆ STOSOWANY JAKO SUBSTYTUT ZRÓŻNICOWANEJ DIETY. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Kobiety w ciąży, matki karmiące, młodzież przed 16 rokiem życia, osoby zażywające leki, lub też osoby chore powinny przed spożyciem skonsultować się z lekarzem.Nie łączyć z alkoholem.WARUNKI PRZECHOWYWANIA: PRZECHOWYWAĆ W SUCHYM I NIENASŁONECZNIONYM MIEJSCU, Z DALA OD ŹRÓDEŁ CIEPŁA I WILGOCI, W TEMPERATURZE POKOJOWEJ (15-25°C)PREPARAT NALEŻY PRZECHOWYWAĆ W MIEJSCU NIEDOSTEPNYM DLA MAŁYCH DZIECI.DYSTRYBUTOR:Artemida 8 sp. z o.o Jana Pawła II 63/2 01-031 Warszawa

13 Inne produkty w tej samej kategorii: