RAW

BIO Ziarno Kakao Criollo Zobacz większe

BIO Ziarno Kakao Criollo 100g

220

- Najszlachetniejsza odmiana Kakao na świecie (!)

- Tylko 10% światowych upraw

- Surowe, Ekologiczne, ziarno kakao

- Idealne do każdej kuchni

- Wspaniały, niepowtarzalny smak i aromat

- Kraj pochodzenia: Peru

- Skład: 100% ziarno kakao Criollo

Więcej szczegółów

Liczba produktów: 963

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 1 punkt lojalnościowy. Twój koszyk wyniesie 1 punkt może być zamienione na jeden bon o wartości 0,20 zł.


10,90 zł

Więcej informacji

BIO ZiarnoKakao odmiany Criollo - produkt pochodzi z upraw ekologicznych objętych certyfikatem BIO PL-EKO-04.

 

Ekologiczne, Surowe (RAW) Kakao odmiany Criollo.

Pyszne o niesamowicie kuszącym samku i aromacie. 

Polecane dla dzieci i dorosłych.

Informacje o produkcie:

  • Producent: Zielony Smak

  • Skład: 100% ziarno kakao odmiany criollo

  • Masa netto: 100g

  • Kraj pochodzenia: Peru

  • Produkt rolnictwa : Ekologicznego

  • Termin przydatności: Wszystkie nasze produkty posiadają aktualny termin przydatności do spożycia i pochodzą z regularnych dostaw. W przypadku chęci uzyskania szczegółowych informacji co do długości terminów, prosimy Państwa o kontakt drogą telefoniczną lub mailową.


Informacja alergiczna:Produkt NIE ZAWIERA dodatków: cukru, substancji słodzących, soli, drożdży, pszenicy, soi, glutenu, produktów mlecznych i jest produkowany bez użycia sztucznych substancji konserwujących, zapachowych lub barwiących.
Niniejszy tekst ma jedynie charakter informacyjny i nie może zastąpić porady, diagnozy czy też zaleceń lekarskich.PRODUKT NIE MOŻE BYĆ STOSOWANY JAKO SUBSTYTUT ZRÓŻNICOWANEJ DIETY. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Kobiety w ciąży, matki karmiące, młodzież przed 16 rokiem życia, osoby zażywające leki, lub też osoby chore powinny przed spożyciem skonsultować się z lekarzem.Nie łączyć z alkoholem.WARUNKI PRZECHOWYWANIA: PRZECHOWYWAĆ W SUCHYM I NIENASŁONECZNIONYM MIEJSCU, Z DALA OD ŹRÓDEŁ CIEPŁA I WILGOCI, W TEMPERATURZE POKOJOWEJ (15-25°C)PREPARAT NALEŻY PRZECHOWYWAĆ W MIEJSCU NIEDOSTEPNYM DLA MAŁYCH DZIECI.DYSTRYBUTOR:Artemida 8 sp. z o.o Jana Pawła II 63/2 01-031 Warszawa

30 Inne produkty w tej samej kategorii: