Wspomagające

Obniżka! BIO Cordyceps 50g Zobacz większe

BIO Cordyceps EKOLOGICZNY 50g

195

- Ekologiczny Cordyceps

- Odporny i silny organizm

- W tradycyjnej medycynie chińskiej stosowany jest jako składnik diety osób z chorobami onkologicznymi, oraz po zakończonej terapii onkologicznej

- Kraj pochodzenia: Tybet

- Skład: 100% Cordyceps Sinensis

Więcej szczegółów

Liczba produktów: 888

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 3 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 3 punktów może być zamienione na jeden bon o wartości 0,60 zł.


39,53 zł

-28%

54,90 zł

Więcej informacji

BIO Cordyceps - produkt pochodzi z upraw ekologicznych objętych certyfikatem BIO PL-EKO-04.

 

 

Cordyceps to grzyb posiadający niezwykłe właściwości, stosowany w medycynie chińskiej już od kilku tysięcy lat.  Posiada wiele  substancji odżywczych oraz składników biologicznych, charakterystycznych dla roślin wysokogórskich. 

Własciwości i garść zalet:

- w tradycyjnej medycynie chińskiej stosowany jest w dietach osób z chorobami onkologicznymi, oraz w dietach osób po zakończonej terapi onkologicznej.

Sposób zażywania i dawkowanie:

500mg produktu dodać do koktajlu, jogurtu, lub soku. Spożywać 1 do 2 razy dziennie. Nie przekraczać zalecanej dawki.

Informacje o produkcie:

  • Producent: Zielony Smak

  • Skład: 100% Ekologiczny Cordyceps Sinensis

  • Masa netto:50g

  • Kraj pochodzenia: Tybet

  • Produkt rolnictwa : Ekologicznego

  • Termin przydatności: Wszystkie nasze produkty posiadają aktualny termin przydatności do spożycia i pochodzą z regularnych dostaw. W przypadku chęci uzyskania szczegółowych informacji co do długości terminów, prosimy Państwa o kontakt drogą telefoniczną lub mailową.


Informacja alergiczna:Produkt NIE ZAWIERA dodatków: cukru, substancji słodzących, soli, drożdży, pszenicy, soi, glutenu, produktów mlecznych i jest produkowany bez użycia sztucznych substancji konserwujących, zapachowych lub barwiących.
Niniejszy tekst ma jedynie charakter informacyjny i nie może zastąpić porady, diagnozy czy też zaleceń lekarskich.PRODUKT NIE MOŻE BYĆ STOSOWANY JAKO SUBSTYTUT ZRÓŻNICOWANEJ DIETY. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Kobiety w ciąży, matki karmiące, młodzież przed 16 rokiem życia, osoby zażywające leki, lub też osoby chore powinny przed spożyciem skonsultować się z lekarzem.Nie łączyć z alkoholem.WARUNKI PRZECHOWYWANIA: PRZECHOWYWAĆ W SUCHYM I NIENASŁONECZNIONYM MIEJSCU, Z DALA OD ŹRÓDEŁ CIEPŁA I WILGOCI, W TEMPERATURZE POKOJOWEJ (15-25°C)PREPARAT NALEŻY PRZECHOWYWAĆ W MIEJSCU NIEDOSTEPNYM DLA MAŁYCH DZIECI.DYSTRYBUTOR:Artemida 8 sp. z o.o Jana Pawła II 63/2 01-031 Warszawa

30 Inne produkty w tej samej kategorii: