Wspomagające

Guarana z Amazonii mielona 100 / 200g Zobacz większe

Guarana z Amazonii mielona 100g

201

- alternatywa dla porannej kawy

- Moc naturalnej energii

- Doskonale wpływa na pamięć, koncentrację i na ogólne samopoczucie

- Pomaga zwiększyć refleks i uodparnia na stres

- Kraj pochodzenia : Brazylia

- Skład: 100% Guarana mielona

Więcej szczegółów

Liczba produktów: 855

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 1 punkt lojalnościowy. Twój koszyk wyniesie 1 punkt może być zamienione na jeden bon o wartości 0,20 zł.


12,99 zł

Więcej informacji

W przeciwieństwie do kofeiny, guaranina uwalnia się wolniej, przez co jej działanie jest dłuższe – może działać nawet do 6 godzin, przy czym nie zawiera substancji szkodliwych.

Właściwości i garść zalet:

doskonale wpływa na pamięć, koncentrację i na ogólne samopoczucie,

pomaga zwiększyć refleks i uodparnia na stres, 

wspomagająco przy stanach depresyjnych,

zatrzymuje uczucie głodu,

Sposób zażywania i dawkowanie:

łyżeczkę dziennie dodać do jogurtu lub koktajlu.

Guarana jest trudno rozpuszczalna w wodzie.

Informacje o produkcie:

  • Producent: Zielony Smak

  • Skład: 100% Guarana mielona

  • Masa netto: 100g

  • Kraj pochodzenia: Brazylia

  • Produkt rolnictwa : Konwencjonalnego

  • Termin przydatności: Wszystkie nasze produkty posiadają aktualny termin przydatności do spożycia i pochodzą z regularnych dostaw. W przypadku chęci uzyskania szczegółowych informacji co do długości terminów, prosimy Państwa o kontakt drogą telefoniczną lub mailową.


Informacja alergiczna:Produkt NIE ZAWIERA dodatków: cukru, substancji słodzących, soli, drożdży, pszenicy, soi, glutenu, produktów mlecznych i jest produkowany bez użycia sztucznych substancji konserwujących, zapachowych lub barwiących.
Niniejszy tekst ma jedynie charakter informacyjny i nie może zastąpić porady, diagnozy czy też zaleceń lekarskich.PRODUKT NIE MOŻE BYĆ STOSOWANY JAKO SUBSTYTUT ZRÓŻNICOWANEJ DIETY. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Kobiety w ciąży, matki karmiące, młodzież przed 16 rokiem życia, osoby zażywające leki, lub też osoby chore powinny przed spożyciem skonsultować się z lekarzem.Nie łączyć z alkoholem.WARUNKI PRZECHOWYWANIA: PRZECHOWYWAĆ W SUCHYM I NIENASŁONECZNIONYM MIEJSCU, Z DALA OD ŹRÓDEŁ CIEPŁA I WILGOCI, W TEMPERATURZE POKOJOWEJ (15-25°C)PREPARAT NALEŻY PRZECHOWYWAĆ W MIEJSCU NIEDOSTEPNYM DLA MAŁYCH DZIECI.DYSTRYBUTOR:Artemida 8 sp. z o.o Jana Pawła II 63/2 01-031 Warszawa

30 Inne produkty w tej samej kategorii: