MSM - siarka organiczna Metylosulfonylometan 500g

Dostępność: średnia ilość
Cena: 15,79 zł 15.79
ilość szt.
dodaj do przechowalni

Opis

MSM jest organicznym związkiem siarki i składnikiem naturalnej żywności – w odróżnieniu od nieorganicznych związków siarki dodawanych do żywności w procesie jej przemysłowej produkcji. W przyrodzie powstaje jako siarczek dimetylu wytwarzany przez fitoplankton morski i emitowany do nadoceanicznej atmosfery, gdzie jest utleniany do postaci dimetylosulfotlenku.

Do produkcji suplementów diety MSM jest pozyskiwany z miazgi sosnowej zawierającej ligninę, w skład której wchodzi siarka stanowiąca składnik cząsteczek białka.

Zdrowotne właściwości i garść zalet:

MSM znajduje się w każdej komórce żywych organizmów i jest absolutnie niezbędny do życia;

wspiera budowę ścięgien, więzadeł i mięśni,

uczestniczy w syntezie kolagenu i keratyny – składników niezbędnych do budowy zdrowej, ładnej skóry, mocnych włosów i paznokci,

wspomaga układ odpornościowy;

wykazuje własciwości przeciwzapalnie; 

Niektóre z możliwych zastosowań:

włosy, skóra, paznokcie - poprawia wygląd włosów, skóry i paznokci (wpływ na proteiny kolagenu),

kości, mieśnie i stawy 

wspomagajaco w odkwaszaniu organizmu,

wspomagająco w dietach oczyszczających i odtruwających - wspomaga usunąć z organizmu metale ciężkie takie jak ołów, kadm, rtęć, 

pomaga w oczyszczaniu wątroby z toksyn,

stanowi skuteczną ochronę przed środkami owadobójczymi

wspomagająco przy alergiach

reumatyzm - artretyzm - MSM można stosować uzupełniajaco po konsultacji z lekarzem w dolegliwościach artretycznych (ból, obrzęk, sztywność, stan zapalny)

 

Sposób zażywania i dawkowanie:

Profilaktycznie od 0,5g do 1g dziennie.

Najlpiej w dwóch dawkach.

Odmierzoną porcję MSM wsypać do miseczki, dodać sok ze świerzej cytryny, lub witaminę C, do tego wodę lub sok i wymieszać.

 

Informacje o produkcie:

  • Producent: Zielony Smak

  • Skład: 100% MSM (Metylosulfonylometan)

  • Masa netto:500g

  • Kraj pochodzenia: Kanada/ChRL (w zależności od partii)

  • Produkt :Konwencjonalny

  • Termin przydatności: Wszystkie nasze produkty posiadają aktualny termin przydatności do spożycia i pochodzą z regularnych dostaw. W przypadku chęci uzyskania szczegółowych informacji co do długości terminów, prosimy Państwa o kontakt drogą telefoniczną lub mailową.


Informacja alergiczna:Produkt NIE ZAWIERA : cukru, substancji słodzących, soli, drożdży, pszenicy, soi, glutenu, produktów mlecznych i jest produkowany bez użycia sztucznych substancji konserwujących, zapachowych lub barwiących.
Niniejszy tekst ma jedynie charakter informacyjny i nie może zastąpić porady, diagnozy czy też zaleceń lekarskich.PRODUKT NIE MOŻE BYĆ STOSOWANY JAKO SUBSTYTUT ZRÓŻNICOWANEJ DIETY. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Kobiety w ciąży, matki karmiące, młodzież przed 16 rokiem życia, osoby zażywające leki, lub też osoby chore powinny przed spożyciem skonsultować się z lekarzem.Nie łączyć z alkoholem.WARUNKI PRZECHOWYWANIA: PRZECHOWYWAĆ W SUCHYM I NIENASŁONECZNIONYM MIEJSCU, Z DALA OD ŹRÓDEŁ CIEPŁA I WILGOCI, W TEMPERATURZE POKOJOWEJ (15-25°C)PREPARAT NALEŻY PRZECHOWYWAĆ W MIEJSCU NIEDOSTEPNYM DLA MAŁYCH DZIECI.DYSTRYBUTOR:Artemida 8 sp. z o.o Jana Pawła II 63/2 01-031 WarszawaOpinie o produkcie (0)

Tel: 500 506 444 | Email: sklep@zielonysmak.pl

Wersje językowe
Waluty
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl